Image
Logotipas

Saulės elektrinės kaina

Saulės elektrinių kaina gali labai skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokie kaip šalies regionas, sistemos dydis, montavimo sąlygos, technologijos tipas ir t.t.
Saulės elektrinių kainos dažniausiai matuojamos viename iš dviejų būdų: kainą vienam kilovatui (kW) arba bendrą projekto kainą.
Bendrovių, kurios siūlo saulės elektrines, taip pat gali būti daug ir jos taip pat gali turėti skirtingas kainas, priklausomai nuo jų paslaugų ir produktų kokybės, kas sužinoti tikslią kainą spauskite čia.
Saulės elektrinių projekto kaina gali svyruoti priklausomai nuo sistemos dydžio ir sudėtingumo. Didelės saulės elektrinės, kurios gali generuoti daugiau energijos, paprastai reikalauja didesnių investicijų.
Svarbu atkreipti dėmesį, kad šie skaičiai yra tik apytiksliai ir gali kisti pagal rinkos sąlygas, technologinę pažangą ir kitus veiksnius. Jei planuojate įdiegti saulės elektrinę, geriausia būtų kreiptis į specialistus ir gauti individualų pasiūlymą, atsižvelgiant į jūsų konkrečias sąlygas ir poreikius.
Solarmina - saulės elektrinių montuotojai

Mums rūpi ilgalaikė vertė

Ar norite mažinti savo elektros sąskaitas ir tuo pačiu prisidėti prie aplinkos apsaugos? Mūsų saulės elektrinės yra būdas tai pasiekti.
Mūsų kompanija siūlo aukštos kokybės, patikimus ir efektyvius saulės modulius, kurie konvertuoja saulės šviesą į elektrinę energiją. Nuo mažų namų sistemų iki didelių komercinių e projektų, mes turime sprendimą jums.

Paslaugos

Galime pasiūlyti patikimiausius rinkoje saulės modulius, užtikriname aukščiausią kokybę ir suteikiame garantijas produkcijai bei darbams. Mūsų profesionalai mielai patars ir padės pasirinkti geriausią sprendimą atitinkantį Jūsų poreikius. Ką mes siūlome?

Saulės elektrinės ant plokščio stogo

Saulės elektrinės ant šlaitinio stogo

Montavimas ant kelių šlaitų

Antžeminės montavimo sistemos

Saulės parkai

10 kw saulės elektrinės kaina

10 kW saulės elektrinės kaina gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant geografinę vietą, rinkos sąlygas ir paslaugų tiekėjus. Vis dėlto, galiu pateikti apytikslį orientacinį kainos diapazoną.

pavyzdžiui, 10 kW saulės elektrinės kaina gali svyruoti nuo apie 70 000 iki 20 000 EUR. Ši kaina apima saulės modulius, inverterį, montavimo darbus ir kitus būtinus komponentus. Tačiau ši kaina yra tik apytikslė, ir ji gali skirtis priklausomai nuo vietos rinkos.

Kainos gali skirtis ir kitose šalyse, kuriose taikomi skirtingi subsidijų, mokesčių lengvatų ir reguliavimo reikalavimai. Taip pat svarbu atsižvelgti į montavimo, elektros sąnaudų ir priežiūros išlaidas.

Norint gauti tikslų 10 kW saulės elektrinės kainos pasiūlymą, geriausia būtų kreiptis į kelis vietos saulės elektrinių tiekėjus arba konsultuotis su specialistais šioje srityje. Jie galės atlikti svetainės apžiūrą, įvertinti jūsų specifinius reikalavimus ir pateikti jums konkretų pasiūlymą.

5 kw saulės elektrinės kaina

5 kW saulės elektrinės kaina Lietuvoje gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant saulės modulių kokybę, invertorių tipą, montavimo sąnaudas ir kitus faktorius. Be to, kainą gali veikti vietinė rinkos konkurencija, elektrinės pajėgumų poreikis ir galimybės gauti subsidijas ar kitą finansinę paramą.

Norint gauti tikslią 5 kW saulės elektrinės kainą Lietuvoje, rekomenduoju susisiekti su vietiniais saulės energijos tiekėjais, rangovais ar konsultantais. Jie gali suteikti jums informaciją apie šiuo metu galiojančias kainas, galimus finansavimo pasiūlymus ar subsidijas, kurios gali būti prieinamos jūsų konkrečiam projektui.

Kodėl mūsų saulės elektrinė?

KONSULTUOJAME

Patarsime dėl saulės elektrinės įrengimo pagal Jūsų poreikius

MODELIUOJAME

Pagal kliento poreikius, viską įvertinsime ir atsiūsime komercinį pasiūlymą per vieną d.d.

ĮRENGIAME

Solarmina komanda pasirūpins, jog saulės elektrinė būtų saugiai ir tinkamai įrengta, efektyviai dirbanti

PRIŽIŪRIME

Siūlome sumontuotos elektrinės priežiūrą

Solarmina - saulės panelių montuotojai
Saulės elektrinės montuotojai
Saulės elektrinės montavimas
Saulės elektrinių įrengimas

Kodėl verta įsirengti saulės elektrinę?

01

Įrengta saulės elektrinė padidina Jūsų Nekilnojamojo turto vertę

02

Įrengę saulės elektrinę tampate nepriklausomu energijos gamintoju.
Per metus išlaidas už elektros energiją galima sumažinti net 3 kartus.

03

Gamindami žalią energiją prisidėsite prie švaresnės aplinkos kūrimo, mažinsite išmetamo CO2 kiekį.

04

Ant stogo esančios saulės elektrinės, kuri sumontuota teisingai ir sudėti savaime nusivalantys moduliai - išlaikymo kaštai yra lygūs nuliui.

Ką žinoti apie saulės elektrinės kainą?

Kai kalbama apie saulės elektrinės kainą, yra keletas svarbių dalykų, kuriuos verta žinoti: 
 Komponentų kaina: Saulės elektrinės pagrindiniai komponentai apima saulės modulius, invertorius, montavimo sistemą, elektros laidus ir kitus reikalingus elementus. Kiekvieno komponento kaina gali skirtis priklausomai nuo gamintojo, kokybės ir rinkos sąlygų.
Montavimo ir diegimo sąnaudos: Montavimo ir diegimo paslaugos taip pat gali turėti įtakos saulės elektrinės kainai. Tai apima inžinerinius tyrimus, projektavimą, montavimą, elektros jungimą ir galbūt kitas darbo sąnaudas. Sąnaudos gali skirtis priklausomai nuo rangovo ar paslaugų tiekėjo. 
 Elektros tiekimo sutartys ir tarifai: Saulės elektrinės savininkai dažnai gali gauti elektros tiekimo sutartį su elektros tiekimo įmone. Elektros tiekimo tarifai gali skirtis priklausomai nuo šalies, regiono ir taikomų teisės aktų. Svarbu žinoti, kokie tarifai taikomi jūsų regione ir kaip jie gali paveikti saulės elektrinės ekonominę naudą.
 Finansavimo galimybės ir subsidijos: Kai kuriose šalyse ir regionuose yra finansinių skatinimo mechanizmų ir subsidijų programų, kurios gali padėti sumažinti saulės elektrinės kainą. Tai gali apimti valstybines subsidijas, mokesčių lengvatas ar kitas paramos formas. Būtina pasitikslinti, ar yra tokios galimybės jūsų regione.
 Ilgalaikis ekonominis naudingumas: Verta atsižvelgti į saulės elektrinės ilgalaikį ekonominį naudingumą. Nors pradinė investicija gali būti didesnė, saulės elektrinė gali suteikti ilgalaikės energijos sutaupymo ir elektros tiekimo šaltinio privalumų, taip padedant sumažinti elektros sąskaitas ir galbūt gauti investicijos grąžą. Visi šie veiksniai gali įtakoti galutinę saulės elektrinės kainą. Tam, kad gautumėte konkretesnę informaciją apie saulės elektrinės kainą, rekomenduoju susisiekti su vietiniais saulės energijos tiekėjais, rangovais ar konsultantais, kurie galės jums suteikti informaciją, atsižvelgiant į jūsų konkretų atvejį ir vietos rinką.
Solarmina - saulės baterijų montuotojai

Reikalinga konsultacija ar patarimai?

Susisekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu, pakonsultuosime bei

pasiūlysime geriausią elektrinės variantą Jums.

Paslaugos

Informacija

Rekvizitai

Kontaktai

Solarmina, MB
Įm. kodas: 306083116
PVM kodas: LT100015074614
MB SOLARMINA © Visos teisės saugomos.

Paslaugos

Informacija

Rekvizitai

Solarmina, MB
Įm. kodas: 306083116
PVM kodas: LT100015074614

Kontaktai

MB SOLARMINA © Visos teisės saugomos.