Image
Logotipas

Išmanusis elektromobilio įkrovimas jūsų namams

Elektromobilių įkrovimo stotelių montavimas
Elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimas
Solarmina - saulės baterijų montuotojai
Image

Naujausios technologijos derinamos su išskirtiniu dizainu, sukuriant pažangią ekosistemą tarp automobilio, įkroviklio, namų ir išmaniojo įrenginio.

Automobilio įkroviklio Wallbox įrengimas ir pajungimas

Greitai, tyliai, švariai

Solarmina - saulės panelių montuotojai

Ar tai įmanoma? Mes sakome taip! SOLARMINA saulės elektriniės ir WALLBOX įkrovimo stotelės apjungia išmanaus elektros energijos vartojimo idėją. Įkrauti elektromobilį namuose patogu ir ekonomiška: tereikia automobilį pastatyti garaže ir prijungti prie įkroviklio. Nebereiks ieškoti viešųjų įkroviklių ar planuoti papildomų sustojimų, Tiesiog grįžkite namo, prijunkite elektromobilį ir kitą rytą pabudę akumuliatorių rasite visiškai įkrautą.

Lengva naudoti

Didelė galia

Kompaktiška

Valdoma

Bevielis ryšys

Elektromobilių soties pajungimas namuose

WALLBOX išmaniosios įkrovimo stotelės.

Elektromobilio įkrovimo stotelės pajungimas
Elektromobilio įkrovimo stotelės įrengimas
Elektromobilių įkrovimo stotelių montavimas

Įkrovikliai valdomi
programa myWallbox

Valdykite įkrovimą ir stebėkite įkrovos būseną

Nustatykite automobilio įkrovimo grafikus ir juos keiskite

Nuotolinis atrakinimas ir užrakinimas

Tikralaikiai įkrovimo statistiniai duomenys

Tikralaikiai pranešimai

Elektromobilių įkrovikliai valdomi programa

Pasitelkite dinaminį apkrovos valdymą,
kad įkroviklis taptų dar išmanesnis

Pasitelkite dinaminio apkrovos valdymo sprendimą, kad įkroviklis taptų dar išmanesnis ir išvengtumėte elektros energijos teikimo trikdžių bei netikėtai didelių sąskaitų už elektros energiją.
Jis tiesiogiai matuos namuose suvartojamą energiją ir automatiškai priderins prie elektromobilio, atsižvelgdami į Jūsų vietos elektros energijos tinklo pajėgumą.

Išmanus elektromobilių įkrovimo įrangos pajungimas
Image

Reikalinga konsultacija ar patarimai?

Susisekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu, pakonsultuosime bei

pasiūlysime geriausią elektrinės variantą Jums.

Elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimas

Elektromobilių transporto plėtra yra būtina siekiant sumažinti transporto sektoriaus anglies dioksido išmetimą ir pasiekti tvarios mobilumo ateities tikslus. Norint sėkmingai skatinti elektromobilių naudojimą, svarbu įdiegti tinkamą įkrovimo stotelių infrastruktūrą.

Elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimas planavimas

 • Elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimas prasideda nuo vietos - Identifikuokite strategiškai svarbias vietas įkrovimo stotelių įrengimui. Tai gali būti prekybos centrai, viešosios erdvės, darbovietės ir kitos vietos, kur elektromobilistai dažnai lankosi.
 • Atlikite tyrimą apie elektromobilių skaičių ir judėjimo modelius savo regione. Tai padės nustatyti, kiek įkrovimo stotelių reikės ir kurios vietos bus optimalios.
 • Tinkama Technologija: Pasirinkite įkrovimo stotelės technologiją, atsižvelgdami į jos galingumą ir atitikimą elektromobilių modeliams. Yra skirtingų greičių įkrovimo stotelės, nuo greitojo įkrovimo iki lėtojo.

Stotelės montavimo procesas

 • Elektros Pritaikymas: Užtikrinkite, kad pasirinkta vieta turi tinkamą elektros prisijungimą, kad būtų galima padengti įkrovimo stotelės energijos poreikį.
 • Statybiniai Darbai: Atlikite reikiamus statybos darbus, kad įkrovimo stotelė būtų tvirtai įrengta ir saugi naudotojams.
 • Elektrinės Instaliacija: Su elektrikais įdiekite tinkamą elektrinę instaliaciją, kad įkrovimo stotelės galėtų veikti patikimai ir saugiai.

Valdymas

 • Inovacijos: Įdiegus įkrovimo stoteles, stebėkite naujas technologijas ir inovacijas, kurios gali pagerinti naudotojų patirtį.
 • Kainų Modeliai: Pasirinkite tinkamą kainų modelį - galite pasirinkti fiksuotas kainas už įkrovą arba mokėjimą pagal laiko tarifus.
 • Palaikymas: Užtikrinkite, kad įkrovimo stotelės būtų nuolat prižiūrimos ir palaikomos, kad jos veiktų optimaliai.

Elektromobilių stotelių privalumai

 • Efektyvus įkrovimo stotelių įrengimas gali turėti daug privalumų:
 • Elektromobilio Naudojimo Skatinimas: Patogios ir pasiekiamos įkrovimo stotelės skatina žmones pasirinkti elektromobilį.
 • Anglies Dioksido Išmetimo Mažinimas: Didėjant elektromobilių skaičiui, sumažėja tradicinių transporto priemonių išmetamas anglies dioksidas.
 • Inovacijos ir Ekonominė Nauda: Įkrovimo stotelės įrengimas gali skatinti technologinius inovacijų ir kurti darbo vietas.

Paslaugos

Informacija

Rekvizitai

Kontaktai

Solarmina, MB
Įm. kodas: 306083116
PVM kodas: LT100015074614
MB SOLARMINA © Visos teisės saugomos.

Paslaugos

Informacija

Rekvizitai

Solarmina, MB
Įm. kodas: 306083116
PVM kodas: LT100015074614

Kontaktai

MB SOLARMINA © Visos teisės saugomos.