Image
Logotipas

Kas yra Saulės elektrinės?

Ar norite mažinti savo elektros sąskaitas ir tuo pačiu prisidėti prie aplinkos apsaugos? Mūsų saulės elektrinės yra būdas tai pasiekti. Mūsų kompanija siūlo aukštos kokybės, patikimus ir efektyvius saulės modulius, kurie konvertuoja saulės šviesą į elektrinę energiją. Nuo mažų namų sistemų iki didelių komercinių projektų, mes turime sprendimą jums.

Kodėl verta pasirinkti mūsų saulės elektrines?

Ekologiškas pasirinkimas

Pasinaudokite atsinaujinančiu ir aplinkai draugišku energijos šaltiniu. Mažinkite savo anglies pėdsaką ir prisidėkite prie tvarios ateities.

Mažesnės sąskaitos

Sumažinkite savo elektros sąskaitas ir pasieksite ilgalaikius finansinius pranašumus. Saulės elektrinės gali sumažinti jūsų priklausomybę nuo elektros tiekimo tinklo ir leis jums sutaupyti pinigų ilgą laiką..

Garantuota kokybė

Mūsų saulės moduliai yra sukurti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir technologijas. Jie yra ilgaamžiai ir patikimi, užtikrinantys efektyvų veikimą per daugelį metų.

Profesionalus saulės elektrinės montavimas

Mūsų komanda su didžiule patirtimi saulės elektrinių srityje atliks kokybišką ir saugų saulės modulių montavimą jūsų pastate. Mes rūpinsimės visais proceso etapais nuo projekto planavimo iki galutinio montavimo. Pasitikrinkite, ar jūsų pastatas tinka saulės elektrinei ir pradėkite taupyti ir gaminti švarią energiją jau dabar. Susisiekite su mumis ir gaukite individualų sprendimo pasiūlymą, atitinkantį jūsų poreikius ir galimybes.
Solarmina - saulės elektrinių montuotojai

Mums rūpi ilgalaikė vertė

Ar norite mažinti savo elektros sąskaitas ir tuo pačiu prisidėti prie aplinkos apsaugos? Mūsų saulės elektrinės yra būdas tai pasiekti.
Mūsų kompanija siūlo aukštos kokybės, patikimus ir efektyvius saulės modulius, kurie konvertuoja saulės šviesą į elektrinę energiją. Nuo mažų namų sistemų iki didelių komercinių projektų, mes turime sprendimą jums.

Paslaugos

Galime pasiūlyti patikimiausius rinkoje saulės modulius, užtikriname aukščiausią kokybę ir suteikiame garantijas produkcijai bei darbams. Mūsų profesionalai mielai patars ir padės pasirinkti geriausią sprendimą atitinkantį Jūsų poreikius. Ką mes siūlome?

Saulės elektrinės ant plokščio stogo

Saulės elektrinės ant šlaitinio stogo

Montavimas ant kelių šlaitų

Antžeminės montavimo sistemos

Saulės parkai

Kaip veikia saulės elektrinė?

Saulės elektrinės, taip pat vadinamos fotovoltinėmis elektrinėmis, paverčia saulės energiją į elektros energiją naudojant fotovoltinius (PV) modulius, kurie yra pagaminti iš specialių medžiagų vadinamų puslaidininkiais. Šie moduliai yra sumontuoti ant saulės elektrinės stogo arba ant dirvožemio, kurie gauna maksimalų saulės spindulių kiekį.

Pagrindinė sudedamoji saulės elektrinės dalis yra fotovoltiniai moduliai. Jie sudaryti iš daugelio fotovoltinių ląstelių, kurios yra pagamintos iš puslaidininkio medžiagų, dažniausiai iš silicio. Šios ląstelės sugeria saulės šviesą ir konvertuoja ją į elektrinę energiją.

Kai šviesa krinta ant fotovoltinio modulio, jos energija iškelia elektronus iš puslaidininkio atomų, sukeliant elektrinį potencialą tarp dviejų laidininkų sluoksnių ląstelėje. Tai sukuria elektrinį srovės judėjimą. Šie elektronai yra surinkti ir nukreipti per laidininkus, kurie yra sumontuoti ant modulio, ir tai sukuria tiesioginę srovę.

Kadangi saulės šviesa nepaliauja tekti ant modulių, saulės elektrinė gali gaminti elektros energiją nuolat, kol yra pakankamai saulės šviesos. Tačiau elektros energija, gauta iš fotovoltinių modulių, yra tiesioginė srovė, o daugumai mūsų elektros tinklų reikalinga kintamoji srovė. Todėl saulės elektrinėje yra įrenginys, vadinamas inverteriu, kuris keičia tiesiąją srovę į kintamąją srovę, pritaikytą elektros tinklui.

Inverteris taip pat atlieka kitus svarbius funkcijas, pvz., stebi elektrinį srovės kiekį, reguliuoja sistemos veikimą, saugo nuo perkrovos ir t.t. Gauta elektros energija gali būti naudojama tiesiogiai vietiniam elektros vartojimui, pavyzdžiui, apšviesti namą ar veikti buitinėms prietaisams. Jei saulės elektrinė pagamina daugiau elektros energijos nei būtina, perteklinė energija gali būti pervedama į viešą elektros tinklą arba saugoma akumuliatoriuose, kad būtų galima naudoti tamsiuoju metų laiku arba kai nėra saulės šviesos.

Saulės elektrinės yra aplinkai draugiškos, nes jos nekuria šiltnamio efektą sukeliančių dujų ar kitokio kenksmingo teršalo. Jos taip pat išnaudoja švarią ir nemokamą saulės energiją, kas yra didelis privalumas. Tačiau saulės elektrinės efektyvumas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip saulės šviesos intensyvumas, oro sąlygos ir modulių kokybė.

Kodėl mes?

KONSULTUOJAME

Patarsime dėl saulės elektrinės įrengimo pagal Jūsų poreikius

MODELIUOJAME

Pagal kliento poreikius, viską įvertinsime ir atsiūsime komercinį pasiūlymą per vieną d.d.

ĮRENGIAME

Solarmina komanda pasirūpins, jog saulės elektrinė būtų saugiai ir tinkamai įrengta, efektyviai dirbanti

PRIŽIŪRIME

Siūlome sumontuotos elektrinės priežiūrą

Solarmina - saulės panelių montuotojai
Saulės elektrinės montuotojai
Saulės elektrinės montavimas
Saulės elektrinių įrengimas

Kodėl verta įsirengti saulės elektrinę?

01

Įrengta saulės elektrinė padidina Jūsų Nekilnojamojo turto vertę

02

Įrengę saulės elektrinę tampate nepriklausomu energijos gamintoju.
Per metus išlaidas už elektros energiją galima sumažinti net 3 kartus.

03

Gamindami žalią energiją prisidėsite prie švaresnės aplinkos kūrimo, mažinsite išmetamo CO2 kiekį.

04

Ant stogo esančios saulės elektrinės, kuri sumontuota teisingai ir sudėti savaime nusivalantys moduliai - išlaikymo kaštai yra lygūs nuliui.

Saulės energijos panaudojimo svarba

  Saulės energijos panaudojimas turi didelę svarbą daugelyje sričių, įskaitant energetiką, aplinkosaugą ir tvarumą. Štai keli pagrindiniai aspektai, kurie pabrėžia saulės energijos panaudojimo svarbą:

Atsinaujinančios energijos šaltinis

Saulės energija yra besibaigianti atsinaujinanti energijos forma. Saulė nustojo egzistuoti, jos energija išsektų tik po kelių milijardų metų. Todėl saulės energijos panaudojimas yra ilgalaikis ir tvarus sprendimas, skatinantis mažinti priklausomybę nuo iškastinio kuro, tokių kaip anglis, nafta ir gamtinis dujas.

Išmetamųjų teršalų sumažinimas

Saulės elektrinės, veikdamos beveik be išmetamųjų dujų ir teršalų, prisideda prie atmosferos taršos mažinimo. Tai padeda apriboti šiltnamio efektą sukeliančių dujų, pvz., anglies dvideginio (CO2), išmetimą ir mažinti klimato kaitą.

Energetinė nepriklausomybė

Saulės energija teikia galimybę sumažinti priklausomybę nuo energijos importo ir energijos tiekimo nuo neapsaugotų šaltinių ar politiškai nestabilių regionų. Vietos saulės elektrinės gali tiekti energiją mažesnėms bendruomenėms ir net atskiriems namams, suteikdamos jiems didesnę energetinę nepriklausomybę.

Darbo vietos ir ekonomikos plėtra

 Saulės energetikos sektorius kelia daug galimybių darbo vietų kūrimui ir ekonomikos plėtrai. Saulės elektrinės projektai reikalauja inžinerių, technikų, montuotojų ir kitų specialistų darbo, taip skatinant vietos verslo augimą ir inovacijas.

Infrastruktūros plėtra

Saulės energijos panaudojimas skatina infrastruktūros plėtrą. Įrengiant saulės elektrines, būtina plėsti elektros tinklus ir energijos saugojimo sistemas, tokius kaip akumuliatoriai. Tai gali pagerinti elektros tiekimą, efektyvumą ir patikimumą, naudingą ne tik saulės elektrinėms, bet ir bendram elektros tinklo stabilumui. Visų šių priežasčių dėl saulės energijos panaudojimo svarbos, visame pasaulyje didėja pastangos skatinti šią technologiją ir investuoti į jos plėtrą bei naudojimą. Saulės elektrinė yra energijos gamybos sistema, kuri paverčia saulės šviesą į elektros energiją. Yra daugybė įmonių, kurios teikia saulės elektrinių įrengimo paslaugas, o viena iš jų yra Solarmina.
Solarmina - saulės baterijų montuotojai

Reikalinga konsultacija ar patarimai?

Susisekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu, pakonsultuosime bei

pasiūlysime geriausią elektrinės variantą Jums.

Namų saulės elektrinės

Namų saulės elektrinė yra sistema, kuri leidžia gaminti elektros energiją iš saulės šviesos. Ši sistema gali būti įdiegta ant namo stogo arba kitų pastatų ir gali padėti sumažinti elektros energijos sąnaudas bei aplinkos teršimą. Namų saulės elektrinėje gali būti naudojamos baterijos arba energijos saugojimo sistemos. Jos leidžia saugoti perteklinę energiją, kuri gali būti naudojama tamsiu paros metu arba kai saulės energijos gamyba yra nepakankama.

Namo saulės elektrinės privalumai

Ilgalaikės sąnaudos: viena iš pagrindinių naudų yra galimybė sumažinti elektros energijos sąnaudas ir taupyti pinigus ilguoju laikotarpiu. Aplinkos apsauga: saulės energijos naudojimas yra aplinkai draugiškas ir mažina išmetamųjų teršalų kiekį. Nepriklausomybė nuo energetikos tiekimo: turint namų saulės elektrinę, galima būti dalinai arba visiškai nepriklausomam nuo tradicinių elektros tiekimo sistemų. Tačiau reikia atsižvelgti ir į kai kurias galimas iššūkius Diegimo sąnaudos: pradinės investicijos gali būti didelės. Tačiau pastaraisiais metais kainos mažėja, ir dėl to šis trūkumas tampa mažiau svarbus. Saules šviesos ir oro sąlygos: efektyvumas gali skirtis priklausomai nuo vietos klimato ir oro sąlygų. Šešėliai, debesys ir kitos sąlygos gali mažinti energijos gamybą. Norint įdiegti namų saulės elektrinę, svarbu atlikti detalų planavimą ir pasikonsultuoti su specialistais šioje srityje. Jie galės įvertinti jūsų namo sąlygas, apskaičiuoti galimą energijos gamybą ir pateikti rekomendacijas.

Paslaugos

Informacija

Rekvizitai

Kontaktai

Solarmina, MB
Įm. kodas: 306083116
PVM kodas: LT100015074614
MB SOLARMINA © Visos teisės saugomos.

Paslaugos

Informacija

Rekvizitai

Solarmina, MB
Įm. kodas: 306083116
PVM kodas: LT100015074614

Kontaktai

MB SOLARMINA © Visos teisės saugomos.