Image
Logotipas

Antžeminė Saulės elektrinė

Antžeminė saulės elektrinė yra saulės energiją panaudojanti elektrinė, kuri įrengta ant žemės paviršiaus. Ji skiriasi nuo stoginės saulės elektrinės, kuri įrengiama ant pastato stogo. Antžeminės saulės elektrinės dažniausiai yra didesnio masto ir gali būti įrengiamos atvirame lauke, dirbstančiose žemės ūkio plotuose arba atskiruose saulės elektrinių parkuose. Jos dažnai naudoja fotovoltinę technologiją, kurioje saulės spinduliai absorbuojami saulės moduliais, o tai sukuria elektros energiją. 
Antžeminės saulės elektrinės gali turėti didelį saulės modulių kiekį ir gali veikti kartu su keletu jėgainių, kurios gali bendrai gaminti didelį elektros energijos kiekį. Šios elektrinės gali būti integruojamos į elektros tinklą arba naudojamos kaip autonominių sistemų šaltinis.
Solarmina - saulės elektrinių montuotojai

Mums rūpi ilgalaikė vertė

Ar norite mažinti savo elektros sąskaitas ir tuo pačiu prisidėti prie aplinkos apsaugos? Mūsų saulės elektrinės yra būdas tai pasiekti.
Mūsų kompanija siūlo aukštos kokybės, patikimus ir efektyvius saulės modulius, kurie konvertuoja saulės šviesą į elektrinę energiją. Nuo mažų namų sistemų iki didelių komercinių projektų, mes turime sprendimą jums.

Paslaugos

Galime pasiūlyti patikimiausius rinkoje saulės modulius, užtikriname aukščiausią kokybę ir suteikiame garantijas produkcijai bei darbams. Mūsų profesionalai mielai patars ir padės pasirinkti geriausią sprendimą atitinkantį Jūsų poreikius. Ką mes siūlome?

Saulės elektrinės ant plokščio stogo

Saulės elektrinės ant šlaitinio stogo

Montavimas ant kelių šlaitų

Antžeminės montavimo sistemos

Saulės parkai

Antžeminės saulės elektrinės privalumai

Antžeminės saulės elektrinės turi keletą privalumų palyginti su kitomis energijos gamybos formomis. Jos yra aplinkai draugiškos, nes nekuria išmetamųjų teršalų ir naudoja saulės energiją, kurios šaltinis yra be galo gausus.

Be to, antžeminės saulės elektrinės gali būti efektyvios gamindamos elektros energiją ir gali sumažinti priklausomybę nuo tradicinių iškastinio kuro šaltinių.

Tačiau antžeminės saulės elektrinės turi ir kelis iššūkius. Jos užima didelę plotą ir gali reikalauti daug žemės, ypač didesnių elektrinių atveju. Be to, jų įrengimas gali kelti problemų dėl vietos bendruomenių ar aplinkos poreikių.

Antžeminės saulės elektrinės yra populiarus ir augantis būdas gauti elektrinę energiją iš saulės spinduliavimo. Jos gali būti naudojamos tiek komercinėje, tiek gyvenamųjų pastatų skalėje, priklausomai nuo poreikių ir vietos sąlygų.

Kodėl mes?

KONSULTUOJAME

Patarsime dėl saulės elektrinės įrengimo pagal Jūsų poreikius

MODELIUOJAME

Pagal kliento poreikius, viską įvertinsime ir atsiūsime komercinį pasiūlymą per vieną d.d.

ĮRENGIAME

Solarmina komanda pasirūpins, jog saulės elektrinė būtų saugiai ir tinkamai įrengta, efektyviai dirbanti

PRIŽIŪRIME

Siūlome sumontuotos elektrinės priežiūrą

Solarmina - saulės panelių montuotojai
Saulės elektrinės montuotojai
Saulės elektrinės montavimas
Saulės elektrinių įrengimas

Kodėl verta įsirengti saulės elektrinę?

01

Įrengta saulės elektrinė padidina Jūsų Nekilnojamojo turto vertę

02

Įrengę saulės elektrinę tampate nepriklausomu energijos gamintoju.
Per metus išlaidas už elektros energiją galima sumažinti net 3 kartus.

03

Gamindami žalią energiją prisidėsite prie švaresnės aplinkos kūrimo, mažinsite išmetamo CO2 kiekį.

04

Ant stogo esančios saulės elektrinės, kuri sumontuota teisingai ir sudėti savaime nusivalantys moduliai - išlaikymo kaštai yra lygūs nuliui.

Antžemines saulės elektrinės irengimas

Antžeminės saulės elektrinės įrengimas yra kompleksiškas procesas, kuris apima keletą žingsnių. Štai pagrindiniai etapai, susiję su antžeminės saulės elektrinės įrengimu:
Vieta ir planavimas: Pirma, reikia nustatyti tinkamą vietą antžeminei saulės elektrinei. Tai gali būti atviras laukas, dirbstantis žemės ūkio plotas arba atskiras saulės elektrinių parkas. Svarbu įvertinti saulės spinduliavimo intensyvumą, žemės plotą, pasiekiamumą elektros tinklui ir galimus apribojimus.
Inžineriniai tyrimai: Prieš pradedant įrengimo darbus, reikia atlikti inžinerinius tyrimus. Tai apima dirvožemio tyrimus, topografinius matavimus, elektros tinklo galimybių analizę ir kitus techninius tyrimus, kurie padeda nustatyti tinkamiausią konstrukcijos ir diegimo planą.
Leidimų gavimas: Priklausomai nuo regiono ir vietos taisyklių, gali prireikti gauti įvairius leidimus ir leidimus iš valdžios institucijų. Tai gali apimti statybos leidimus, aplinkosaugos leidimus ir kitus reikiamus dokumentus.
Konstrukcija ir diegimas: Pagal išankstinį planą ir inžinerinius tyrimus, pradedamas antžeminės saulės elektrinės konstrukcijos diegimas. Tai apima saulės modulių montavimą ant struktūros, elektros laidų ir jungčių sujungimą, šviesos jutiklių įrengimą ir kitus mechaninius ir elektrinius darbus.
Elektros jungimas: Baigus antžeminės saulės elektrinės konstrukcijos diegimą, reikia ją prijungti prie elektros tinklo arba kitiems energijos vartotojams. Tai apima elektros kabelių įrengimą, invertorių įdiegimą ir kitus elektrotechninius darbus, kad būtų galima perduoti pagamintą elektros energiją.
Testavimas ir priežiūra: Po antžeminės saulės elektrinės įrengimo svarbu atlikti testavimus, kad įsitikintumėte, jog visi komponentai veikia teisingai. Taip pat svarbu planuoti reguliarią priežiūrą, įskaitant švarinimą, aptarnavimą ir būtinas taisymo ar pakeitimo procedūras.
Visas šis procesas reikalauja bendradarbiavimo su įvairiomis suinteresuotomis šalimis, tokiais kaip inžinieriai, projektų vadovai, elektros tiekėjai ir valdžios institucijos. Be to, svarbu laikytis vietos teisės aktų, taisyklių ir reguliavimo, susijusio su saulės energija ir elektros energijos gamyba.
Solarmina - saulės baterijų montuotojai

Reikalinga konsultacija ar patarimai?

Susisekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu, pakonsultuosime bei

pasiūlysime geriausią elektrinės variantą Jums.

Paslaugos

Informacija

Rekvizitai

Kontaktai

Solarmina, MB
Įm. kodas: 306083116
PVM kodas: LT100015074614
MB SOLARMINA © Visos teisės saugomos.

Paslaugos

Informacija

Rekvizitai

Solarmina, MB
Įm. kodas: 306083116
PVM kodas: LT100015074614

Kontaktai

MB SOLARMINA © Visos teisės saugomos.